۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » ملی
اهانت به مقدسات و عقاید مذاهب اسلامی بازی در زمین دشمن است

اهانت به مقدسات و عقاید مذاهب اسلامی بازی در زمین دشمن است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم در محفل انس با قرآن مسجد رمکان به مناسبت ایام الله دهه فجر فجر اظهار کرد: وحدت از اصول خلل ناپذیر اسلام و انقلاب است. وی افزود: هر کس به بهانه دفاع از شیعه و یا دفاع از اهل سنت به […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم در محفل انس با قرآن مسجد رمکان به مناسبت ایام الله دهه فجر فجر اظهار کرد: وحدت از اصول خلل ناپذیر اسلام و انقلاب است.

وی افزود: هر کس به بهانه دفاع از شیعه و یا دفاع از اهل سنت به عقاید دیگران حمله کند قطعا در خط مقدم دشمنان اسلام و مسلمانان قرار دارد.

امام جمعه شهرستان قشم تصریح کرد: تمام کشورهای اسلامی باید نسبت به معامله ننگین قرن و حمایت از ملت مظلوم فلسطین موضع‌گیری کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین تارم اضافه کرد: ایمان به خدا، رهبری الهی امام خمینی(ره) و اتحاد و تبعیت مردم سه رمز پیروزی انقلاب اسلامی ایران است.

وی ادامه داد: برای استمرار و بقای نظام جمهوری اسلامی ایران نیز باید به همان مولفه‌های پیروزی انقلاب توجه شود.

امام جمعه شهرستان قشم گفت: جمهوری اسلامی ایران علیرغم تمامی مشکلات، توطئه‌ها و تحریم‌های دشمن پیشرفت‌های چشم‌گیری در عرصه‌های مختلف داشته که احداث پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس و نیز دستاوردهای حوزه موشکی و پزشکی بخشی از آن است.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*