۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان ها » جنوبی » خطبه‌ها
  • شناسه : 5303
  • 12 مارس 2022 - 13:36
  • 230 بازدید
  • ارسال توسط :
امام جمعه قشم: مشکل آب شهرستان به فراموشی سپرده نشود

امام جمعه قشم: مشکل آب شهرستان به فراموشی سپرده نشود

امام جمعه قشم گفت: مشکل آب در جزیره قشم نباید فراموش شود و مسوولان در نهادهای دولتی و منطقه آزاد فعالیت‌های خود در این زمینه را به مردم گزارش دهند.

حجت الاسلام غلامرضا حاجبی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته قشم افزود: مسوولان باید به صورت هفتگی گزارش کار خود را به مردم ارائه کنند. وی ادامه داد: باید از هم اکنون به فکر رفع مشکل کمبود آب بود که با شروع فصل گرما مجالی برای فعالیت نیست. امام جمعه قشم تصریح کرد: عافیت‌طلبی برای مدیر جامعه حرام است و مدیریت بحران باید قبل از وقوع بحران شکل بگیرد. وی افزود: مشکل کمبود آب در قشم نیاز به تحلیل چندانی ندارد و باید کارهای انجام شده گزارش شود تا اعتماد مردم ارتقا پیدا کند. حاجبی ادامه داد: در صورتی که شفاف‌سازی انجام و فعالیت‌ها به مردم گزارش شود، مردم و خیران نیز همراهی خواهند کرد. وی با تبریک ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان گفت: سازمان ملی جوانان باید احیا و از زیر سایه ورزش خارج شود. امام جمعه قشم افزود: اعزام جوانان و نوجوانان به مناطق جنگی در قالب راهیان نور باید در این شهرستان صورت بگیرد و مسوولان مربوطه شرایط را برای این مهم فراهم کنند. وی ادامه داد: تقلیل جایگاه مناطق آزاد و دبیرخانه مربوط به آن باعث می‌شود تا تصمیم‌گیری مشکل و پاسخگویی کم‌رنگ شود. حاجبی تصریح کرد: اینکه مناطق آزاد زیر نظر یک مجموعه وزارتی قرار بگیرد، امر خطرناکی است که با هداف تعریف شده برای این مناطق سازگاری ندارد. وی افزود: تزلزل در جایگاه و قانون‌های مناطق آزاد باعث ایجاد مشکلاتی برایم مردم می‌شود که در قشم نیز این مشکلات به چشم می‌خورد. امام جمعه قشم خاطرنشان کرد: جایگاه دبیر مناطق آزاد کشور باید تا معاونت رییس جمهوری ارتقا پیدا کند تا تصمیم‌گیری‌ها قدرت بیشتری داشته باشد و پاسخگویی نیز روشن‌تر انجام شود.

1 دیدگاه

  1. حروم لقمه از قدرت و مال مفت خوری سگ هار شدید به جان مردم میوفتید ادعای قانون دارید بعد با بی قانونی عمل میکنید. تو کی هستی مردک بوگندو که بری مغازه پلمپ کنی!!!

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*