۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده
امام جمعه قشم سالروز تاسیس کمیته امداد را تبریک گفت

امام جمعه قشم سالروز تاسیس کمیته امداد را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه قشم، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم امام جمعه شهرستان قشم با صدور پیامی سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی(ره) و آغاز هفته احسان و نیکوکاری را تبریک گفت؛ متن پیام ایشان به شرح زیر است: بسمه تعالی «احسان و نیکوکاری» از مهمترین دروس مکتب اسلام و سیره خاتم الانبیا(ص)، […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه قشم، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم امام جمعه شهرستان قشم با صدور پیامی سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی(ره) و آغاز هفته احسان و نیکوکاری را تبریک گفت؛ متن پیام ایشان به شرح زیر است:

بسمه تعالی

«احسان و نیکوکاری» از مهمترین دروس مکتب اسلام و سیره خاتم الانبیا(ص)، اهل بیت عصمت و طهارت(ع) و صحابه پیامبر(ص) به شمار می‌رود. سلاله پاک دخت نبی(ص) امام خمینی(ره) نیز به منظور پشتیبانی از محرومان و مستضعفان و نیز توانمندسازی آنها در چهاردهم اسفندماه، نهاد کمیته امداد را تاسیس نمود.

در ماجرای قرآنی مسکین و یتیم و اسیر که خداوند متعال در سوره‌ «هل‌اتی» با عظمت از این آن یاد می‌کند، نکته ظریفی نهفته که بنابر نکته‌سنجی رهبر معظم انقلاب، پر رنگ‌ترین آن را می‌توان «همگانی بودن وظیفه رسیدگی به نیازمندان» دانست. از این روز بدیهی است اقدام عملی در این راستا رسالتی بر دوش آحاد جامعه است.

اینجانب ضمن گرامیداشت سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی(ره) و آغاز هفته احسان و نیکوکاری، نظر به دایر نشدن پایگاه‌های جشن نیکوکاری در قشم جهت پیشگیری از بیماری‌های واگیر از عموم مردم قشم خواستارم برای یاری‌رسانی به محرومان، مستضعفین و ایتام در آستانه سال نو را از طریق شیوه‌های غیرحضوری اعلام شده از سوی کمیته امداد امام خمینی(ره) قشم مشارکت داشته باشند.

میثم تارم

امام جمعه شهرستان قشم

۱۴ اسفندماه ۱۳۹۸

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
گفتنی است، شماره حساب ۰۱۱۰۷۶۹۷۴۹۰۰۱ نزد بانک ملی به نام کمیته امداد امام خمینی(ره) قشم جهت واریز مشارکت‌های مردمی از سوی این نهاد اعلام شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*