۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دیدارها
اقدام دشمن برعلیه سپاه بیانگر کارآمدی این ارگان مقدس است

اقدام دشمن برعلیه سپاه بیانگر کارآمدی این ارگان مقدس است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم امام جمعه این شهرستان ظهر امروز با همراهی جمعی از مسوولان و معتمدین محلی در راستای حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و محکوم کردن اقدام امریکا مبنی بر قراردادن این ارگان در فهرست سازمان‌های تروریستی با پاسداران نیروی دریایی […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم امام جمعه این شهرستان ظهر امروز با همراهی جمعی از مسوولان و معتمدین محلی در راستای حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و محکوم کردن اقدام امریکا مبنی بر قراردادن این ارگان در فهرست سازمان‌های تروریستی با پاسداران نیروی دریایی سپاه در ناوتیپ رزمی ۱۱۲ذوالفقار قشم که رسالت حفاظت از تنگه استراتژیک هرمز را عهده‌دار هستند دیدار کرد.

طی این دیدار با اهداء یادبودی از خدمات گسترده سپاه پاسداران در منطقه تجلیل، بر حمایت همه‌جانبه ملت ایران از این ارگان انقلابی تاکید و اقدام رئیس جمهور آمریکا از سوی حاضرین محکوم شد.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر تارم در این نشست، اظهار داشت: نفرت دشمن از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران بیانگر حقانیت و کارآمدی این ارگان مقدس در حراست از اسلام و انقلاب است.

وی با اشاره به شکل‌گیریپویش کم‌سابقه مردمی حمایت از سپاه در داخل و خارج از مرزهای جغرافیایی ایران اسلامی، افزود: قراردادن سپاه در فهرست سازمان‌های ترویستی از سوی آمریکا، انسجام ملی و بین‌المللی دوستداران انقلاب اسلامی ایران را سبب شده است و نتیجه این اقدام احمقانه، پشیمانی دولت آمریکا خواهد بود.

امام جمعه شهرستان قشم تصریح کرد: عزت و اقتدار سپاه و نظام اسلامی در جهان هر روز بیشتر می‌شود و مردم ایران تا سرحدجان از ارزش‌های اسلامی و حافظان آن حراست می‌کنند.

مهدی هاشمی فرمانده ناوتیپ رزمی ۱۱۲ذوالفقار قشم نیز اضافه کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تمام توان برای صیانت همه جانبه از اسلام و ارزش‌های آن ایستادگی می‌کند و با حرکت در مسیر سیدالشهدا(ع)، زمینه‌ساز حکومت عدالت‌گستر مهدوی خواهد بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*