۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عدم نمایش در اسلایدر » مذهبی
اقامه نماز عید قربان در قشم

اقامه نماز عید قربان در قشم

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم به نقل از خبرگزاری فارس، مردم خداجوی قشم اعم از شیعه و سنی با حضور در دو مصلی این شهر به همزمان با سراسر کشور به اقامه نماز عید سعید قربان پرداختند. امام جمعه موقت قشم در خطبه‌های عید سعید قربان مصلی امام علی(ع) این شهر […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم به نقل از خبرگزاری فارس، مردم خداجوی قشم اعم از شیعه و سنی با حضور در دو مصلی این شهر به همزمان با سراسر کشور به اقامه نماز عید سعید قربان پرداختند.

امام جمعه موقت قشم در خطبه‌های عید سعید قربان مصلی امام علی(ع) این شهر گفت: تلاش برای جلب رضایت خداوند و رجم شیطان و شیطان صفتان جهان درس‌های بزرگ حج است.

وی اظهار داشت: آل سعود برای جلب رضایت آمریکا مانع انجام اعمال حج می‌شوند در حالی که مسلمانان باید تنها به دنبال جلب رضایت خدا و رسول(ص) باشند.

حجت‌الاسلام والمسلیمن مهدی‌ بهره‌مند افزود: مقاومت رمز پیروزی است و امروزه با خروج بخش عمده نیروهای عماراتی از یمن شاهد تحقق وعده الهی در این کشور هستیم.

گفتنی است، نماز قربان دو رکعت است که در رکعت اول بعد از خواندن حمد و سوره، پنج تکبیر گفته شود و بعد از هر تکبیر یک قنوت خوانده شود.

بعد از قنوت پنجم، تکبیر دیگرى گفته می‌شود و به رکوع می‌روند و دو سجده به جا می‌آورند و برمی‌خیزند.

در رکعت دوم، چهار تکبیر گفته می‌شود و بعد از هر تکبیر قنوت خوانده می‌شود و پس از تکبیر پنجم به رکوع می‌روند و بعد از رکوع دو سجده به جای آورده، تشهد می‌خوانند و نماز را سلام می‌دهند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*