۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » ملی
استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی خواست ملت ایران است

استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی خواست ملت ایران است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم روز سه‌شنبه در راهپیمایی ۲۲ بهمن قشم با بیان این مطلب افزود: دفاع از انقلاب و مقابله با آمریکای غاصب مسیر روشنی است که ملت ایران در آن گام برداشته است و هر روز استواررتر می شود. وی ادامه داد: ملت […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم روز سه‌شنبه در راهپیمایی ۲۲ بهمن قشم با بیان این مطلب افزود: دفاع از انقلاب و مقابله با آمریکای غاصب مسیر روشنی است که ملت ایران در آن گام برداشته است و هر روز استواررتر می شود.

وی ادامه داد: ملت ایران با راهپیمایی ۲۲ بهمن این پیام را به جهانیان مخابره می‌کند که هیچ تهدید و تحریمی نمی‌تواند عزم راسخ آنها را سست کند.

[lightbox thumb=”http://emamatqeshm.ir/wp-content/uploads/2020/02/156959349.jpg”]

امام جمعه شهرستان قشم آینده ایران اسلامی را روشن دانست و تاکید کرد: با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و بصیرت مردم از این پیچ تاریخی به سلامت عبور خواهیم کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم افزود: شرکت در انتخابات پیش رو ادای دین به انقلاب و شهداست که ملت ایران پس از حماسه ۲۲ بهمن، آن را متجلی می‌کنند.

وی ادامه داد: انتخاب نمایندگان مومن، متعهد و کاردان موجب شکل‌گیری مجلس مستقل و کارآمد و باعث شتاب روند حل مشکلات کشور خواهد شد.

[lightbox thumb=”http://emamatqeshm.ir/wp-content/uploads/2020/02/156959327.jpg”]

امام جمعه شهرستان قشم اظهار داشت: سران قوا و مسئولان باید با تلاش شبانه روزی در جهت رفع مشکلات اقتصادی کشور، دین خود را به ملت شریف و همیشه در صحنه ایران ادا کنند.

مراسم راهپیمایی از میدان جهاد آغاز شد و با عبور مردم از بلوار شهید رجایی در میدان شهید سلیمانی پایان یافت. مردم با شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسراییل»، استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» و …مسیر راهیمایی را طی کردند.

سخنرانی، اجرای سرود، فعالیت سه موکب در طول مسیر راهپیمایی، قرائت قطعنامه و به آتش کشیدن مجسمه سران استکبار از جمله ویژه برنامه‌هایی این مراسم بود.

[lightbox thumb=”http://emamatqeshm.ir/wp-content/uploads/2020/02/156959334.jpg”]

همزمان با این مراسم در قشم، ۹ مراسم مشابه در نقاط دیگر از شهرستان قشم از جمله شهرهای درگهان، طَبل،سوزا و جزایر لارک و هنگام و برخی روستاها برگزار شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*