۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » شورای فرهنگ عمومی
استقبال از انتخابات با فرهنگ تحمل و مدارا

استقبال از انتخابات با فرهنگ تحمل و مدارا

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، امام جمعه قشم عصر یکشنبه در شورای فرهنگ عمومی شهرستان قشم گفت: نباید به بهای پیروزی در انتخابات، به اختلافات دامن زده شود و افراد موازین قانونی را رعایت کنند و حامیان آنها نیز به حمایت از نامزد خود بسنده کنند. حجت الاسلام والمسلمین دکتر میثم […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، امام جمعه قشم عصر یکشنبه در شورای فرهنگ عمومی شهرستان قشم گفت: نباید به بهای پیروزی در انتخابات، به اختلافات دامن زده شود و افراد موازین قانونی را رعایت کنند و حامیان آنها نیز به حمایت از نامزد خود بسنده کنند.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم با اشاره به سرانجام دو قطبی سازی در انتخابات سال ۱۳۸۸ گفت: انتخابات باید بنیه نظام جمهوری اسلامی را قوی‌تر کند و از این رو باید توجه داشت که مردم قطب‌بندی نشوند.

وی در ادامه با تبریک آغاز هفته وحدت اظهار کرد: این اصل از آموزه‌های قرآنی پیامبر اسلام است و دشمن برای تسلط بر سرزمین‌های اسلامی و غارت منابع آن‌ها قصد دارد این رکن را در بین امت اسلام از بین ببرد.

امام جمعه قشم افزود: وحدت در بستر شناخت، بصیرت، موقعیت شناسی و تصمیم به جا شکل می‌گیرد و در غیر این صورت اختلاف‌ها نمود پیدا می‌کند.

وی ادامه داد: مسلمانان باید ظرفیت وجودی خود را بالاتر ببرند و قدرت تحمل عقاید و افکار مختلف را با سعه صدر داشته باشند.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر تارم تصریح کرد: امروز هر آسیبی به مسلمانان از ناحیه خود مسلمانان می‌رسد، هرچند که توطئه استکبار جهانی در پشت پرده مشهود است.

وی افزود: در قشم وحدت مسلمانان الگوست و این امر می‌طلبد که مدیران و مسوولان با هشیاری، تصمیمات درست اتخاذ کنند، چرا که با ممکن است با حرکتی نسنجیده منجر به ایجاد تفرقه شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*