۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » تجلیل‌ها » پیشنهاد سردبیر
اخبار سازمانی باید بر مبنای واقعیت‌ها تدوین شود

اخبار سازمانی باید بر مبنای واقعیت‌ها تدوین شود

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم به نقل از خبرگزاری ایرنا، حجت‌الاسلام والمسلمین میثم تارم امام جمعه قشم در آیین تجلیل از ۳۰ روابط عمومی برتر و فعال این شهرستان به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی اظهار داشت: روابط عمومی از مهمترین ارکان هر اداره، نهاد و سازمانی است. وی […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم به نقل از خبرگزاری ایرنا، حجت‌الاسلام والمسلمین میثم تارم امام جمعه قشم در آیین تجلیل از ۳۰ روابط عمومی برتر و فعال این شهرستان به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی اظهار داشت: روابط عمومی از مهمترین ارکان هر اداره، نهاد و سازمانی است.

وی با بیان اینکه برخورداری از واحد روابط عمومی آگاه و کارشناس، تحقق اهداف سازمانی را تسهیل می‌کند، افزود: در عهدنامه مالک اشتر افکار عمومی و قضاوت‌های مردمی به عنوان معیار ارزیابی مدیران تعیین شده و روابط عمومی‌ها نقش بسزایی در شکل‌گیری این قضاوت‌ها دارند.

امام جمعه قشم تصریح کرد: مکان‌‌، زمان‌سنجی، و مخاطب‌شناسی سه مولفه مهمی است که روابط عمومی‌ها باید پیش از تولید و نشر هرگونه خبری به آن‌ها توجه کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین تارم خاطرنشان کرد: اخبار سازمانی باید به‌صورت هنرمندانه، با دقت، بینش صحیح و بر مبنای واقعیت‌ها تدوین شود و تک تک واژه با حساسیت گزینش شوند.

در پایان، مدیر روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم به عنوان یکی از روابط عمومی‌های برتر این شهرستان تجلیل شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*